Dermálne výplne Pressensa

BIOTECHNOLÓGIE, KTORÉ ZABEZPEČUJÚ MLADISTVÝ VZHĽAD A POCIT

Koncepciu našich transdermálnych výrobkov definujú tri slová: účinnosť, bezpečnosť a kvalita.
1. ÚČINNOSŤ Naším cieľom pri výrobe radu kozmetických výrobkov Pressensa je dosiahnuť viditeľné výsledky za čo najkratší čas.

2. BEZPEČNOSŤ Všetky výrobky Pressensa sú vyvinuté a vyrobené v laboratóriách spoločnosti Eternity Dermal. Bezpečnosť našich výrobkov
je prvoradá. Naše laboratóriá používajú kyselinu hyalurónovú vysokej čistoty v súlade s liekopisom, ktorá sa získava biologickou fermentáciou baktérií.

3. KVALITA Vďaka spolupráci výrobných tímov a kontrolórov kvality vyrábame bezpečné a vysokokvalitné výrobky.

ACARE s.r.o.
Prevádzka: Hraničná 5, 922 10 Trebatice, Slovenská republika
tel.: +421 33 55 86 778, fax.: +421 2 33 33 056 027
e-mail: acare@acare.sk, web: www.acare.sk

PRESSENSA ATTRACTIVA

Výplň s najvyššou koncentráciou kyseliny hyalurónovej – 25 mg/ml, s najnovšou technológiou sieťovania Divinity Sulfone (DVS).
• Tento výrobok je výsledkom talianskeho výskumu: vznikol, bol vyvinutý a vyrobený v Taliansku.
• Je dobre znášaný, neobsahuje žiadne endotoxíny ani voľné toxické látky.
• Má vyšší obsah sieťovanej kyseliny hyalurónovej ako iné výplne na trhu.
• Účinky sú viditeľné už od prvej aplikácie. Vydrží 8 až 12 mesiacov ako súčasť udržiavacieho programu.
• Jednoduchá a účinná aplikácia.

Inovatívny výrobný postup
• Výrobný proces PRESSENSA ATTRACTIVA Medium je osvedčený CE a zaručuje sterilnosť výplne vďaka plne aseptickej metóde prípravy, ktorou sa predchádza typickému procesu degradácie v prípade konvenčných
metód tepelnej sterilizácie.
• Vďaka tomu zabezpečuje väčšiu stabilitu, zachováva chemické a fyzikálne vlastnosti účinnej látky a dlhodobý účinok ošetrenia.

Kyselina hyaluronová použitá v prípravku PRESSENSA ATTRACTIVA Medium sa vyrába patentovanou metódou založenou na biologickej fermentácii bakteriálnych kmeňov, ktoré pre človeka nie sú patogénne.
• Vďaka sieťovaniu technológiou DVS (Divinity Sulfone) sa výrobok stáva flexibilnejším, no zároveň si udržiava aj svoj tvar.

Záruka bezpečnosti
• Vysoká čistota a veľmi nízka koncentrácia nukleárnych kyselín a bielkovín, ako aj hladina bakteriálnych endotoxínov < 0,5 EU/ml (výrazne nižšia ako je limit stanovený európskym liekopisom pre injektovateľné výrobky) zabezpečujú maximálnu redukciu hypersenzitívnej reakcie.

Vďaka sieťovaciemu činidlu použitému v prípravku PRESSENSA  ATTRACTIVA Medium sa úroveň toxicity výrazne znižuje oproti iným výplniam s iným sieťovacím činidlom.

PRESSENSA SEDUCTIVA

Výplň novej generácie so sieťovanou kyselinou hyalurónovou PRESSENSA SEDUCTIVA Volume je sterilná, dobre znášaná, viskoelastická výplň so sieťovanou kyselinou hyalurónovou, ideálna na subkutánnu aplikáciu.

Jednofázová sieťovaná kyselina hyalurónová PRESSENSA SEDUCTIVA Volume je jednoducho použiteľná, osvedčená, injektovateľná, apyrogénna, vstrebateľná zdravotnícka pomôcka osvedčená CE 0373 s obsahom kyseliny hyalurónovej z neživočíšneho pôvodu (biologická fermentácia baktérií).

Ide o bezfarebný jednofázový gél naplnený v ergonomickej predplnenej striekačke s adaptérom typu Luer Lock, ktorý uľahčuje manipuláciu.
Minimalizácia hypersenzitívnej reakcie PRESSENSA SEDUCTIVA Volume je vyrobená v súlade s ISO 13485 a ISO 9001 a súlad s týmito normami je prísne kontrolovaný. Počas celého procesu výroby a balenia výplne sa vykonáva elektronické overenie na zabezpečenie kvality, čistoty a bezpečnosti.

Mimoriadne nízka koncentrácia nukleových kyselín a bielkovín, ako aj hladina bakteriálnych endotoxínov < 0,5 EU/ml (výrazne nižšia ako je limit stanovený európskym liekopisom pre injektovateľné výrobky) minimalizujú
výskyt hypersenzitívnej reakcie.

Výsledok je veľmi prirodzený a okamžite viditeľný. PRESSENSA SEDUCTIVA Volume má okamžité liftingové účinky vďaka viskoelastickým hydrofi lným vlastnostiam, ktoré pomáhajú obnoviť požadovaný objem. Koncentrácia
kys. hyaluronovej 25 mg/ml umožňuje redukovať ktorýkoľvek typ hlbokých vrások, modeluje kontúry tváre a pier a hĺbkovo hydratuje pokožku.

A care, s.r.o., divízia Vitality

Sídlo spoločnosti a prevádzka

Sídlo: A care s.r.o.
Hraničná 5, 922 10 Trebatice
acare@acare.sk